Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 18.08.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 18.08.2019r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – na ogrodzenie cmentarza. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. W piątek wspomnienie bł. Władysława Findysza i ucałowanie relikwii. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

4. W przyszłą niedzielę w katedrze rzeszowskiej dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże Błogosławieństwo dla pracy rolników. Uroczysta Msza św. o godz. 12:00.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Irena Nowak, 2)Urszula Więcek, 3)Joanna Pietraszek, 4)Halina Salach, 5)Maria Lecka, 6)Dorota Wisz, 7)Agnieszka Ruman, 8)Roman Puziewicz, 9)Bogusława Kuźniewska, 10)Józef Kiwała.

6. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 7:00 i 18:00, w wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w środę, piątek i sobotę o godz. 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi