Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 14.08.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 14.08.2016 r.

1. W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów, a po sumie wieńców dożynkowych.

2. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

3. Radni parafialni przyjmują w zakrystii wpłaty na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Kusa Zofia, 2)Mendrala Anetta, 3)Wisz Marta, 4)Wisz Ewa, 5)Dubiel Lucyna, 6)Lis Bogusława, 7)Raj Halina, 8)Zygo – Pracz Joanna.

5. W przyszłą niedzielę 21 sierpnia w Malawie obchody święta plonów gminy Krasne – dożynki gminne, rozpoczęcie Mszą św. w Kościele Parafialnym o godz. 14:00.

6. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek tylko rano o godz. 7:00, a w sobotę też rano o godz. 7:00. W sobotę o godz. 16:00 Msza św. Chrzcielna, chrzest też o godz. 18:00. Zapraszam


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi