Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 19.01.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 19.01.2020r.

1. Od wczoraj trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan, zakończenie w sobotę w święto nawrócenia św. Pawła.

2. Dzisiaj uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezji Rzeszowskiej.

3. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – ogrzewanie kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

4. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Trwa kolęda wizyta duszpasterska od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 – 20:00, w sobotę od godz. 9:00 – 12:00 i 15:00 – 20:00.
W poniedziałek ciąg dalszy Zakęciny od bloku kolejowego w stronę rodziny Jaźwa i od Wilk Zofii stronę kościoła, średnio odwiedzam dziennie 15-16 numerów. Wtorek ciąg dalszy do Kawy Józefy, w środę do Agnieszki Janik, czwartek do Szajnar Lucyny, w piątek Zagumnie od Kopciów w stronę Leckiego. Sobota ciąg dalszy Zagumnia i za torami. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Małgorzaty Pierzchały.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary(310zł), na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Iwona Grudniewicz, 2)Urszula Pasierb, 3)Zdzisława Brzykowska, 4)Małgorzata Małek, 5)Czesława Maczuga, 6)Elżbieta Szajnar, 7)Joanna Michalska, 8)Anna Wojtyszyn, 9)Bożena Kołodziej, 10)Agata Krawczyk.

8. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w wtorek, w sobotę o godz. 7:00, od środy do piątku o godz. 7:00 i 17:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 

 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi