Ogłoszenia duszpasterskie 2 niedziela zwykła – 14.01.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 niedziela zwykła – 14.01.2018 r.

1. Zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska. Bóg zapłać za gościnne, miłe przyjęcie księdza i za składane ofiary z racji kolędy.

2. We wtorek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W środę obchodzimy w kościele Dzień Judaizmu.

4. We czwartek o godz. 17:00 spotkanie młodzieży z kl. 3 gimnazjum przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W piątek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. To też 3 piątek miesiąca Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny.

6. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii.

7. W przyszłą niedzielę 3 niedziela miesiąca, składka na ogrzewanie kościoła. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Jachowicz Jowita, 2)Morycz Ewa, 3)Lesko Danuta, 4)Gargaś Jadwiga, 5)Nowak Ewelina, 6)Piotrowska Dorota, 7)Boryczko Bernadetta, 8)Ząbek Beata, 9)Laskowska Maria, 10)Szmajdor Ewelina, 11)Chmiel Karolina.

9. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi