Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017r.

1. Dziś po mszach świętych zbiórka do puszek na cele misyjne. Po południu Gorzkie Żale o godz. 15:30 z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Kazaniem Pasyjnym
i Msza święta. Składka z Gorzkich Żali na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

2. W poniedziałek 13 marca br. czwarta rocznica wyboru Ojca św. Franciszka, dzień modlitw w intencji kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny.

3. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

4. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca – Koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas Parafialny.

5. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca składka na ogrzewanie kościoła.

6. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła.

7. Różaniec tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Kluz Monika, 2)Skomra Dorota, 3)Sieczko Ewa, 4)Materna Jolanta, 5)Mazur Ewa, 6)Chmiel Beata, 7)Kwiecień Anna, 8)Zakroczmenna Elżbieta, 9)Ostrowska Aneta.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.

10. Są do nabycia z Caritasu baranki wielkanocne w cenie 4 zł. Ofiara z baranków będzie przekazana do Caritas Diecezjalnego dla biednych i potrzebujących.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..

Przejdź do paska narzędzi