Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Adwentu 04.12.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Adwentu 04.12.2016 r.

1. Dziś obchodzimy XVII Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek w celu wsparcia materialnego osób zaangażowanych w pracę duszpasterską.

2. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Parafialnej dla Intronizacji NSPJ w Parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 9:00 i 17:00. Na godz. 17:00 zapraszam dzieci z klasy komunijnej bo będzie poświęcenie i rozdanie medalików MB Niepokalanej.

4. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują w zakrystii wpłaty na ogrodzenie kościoła.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Urszula Więcek 2)Joanna Pietraszek 3)Halina Salach 4)Maria Lecka 5)Dorota Wisz 6)Agnieszka Ruman 7)Roman Puziewicz 8)Józef Kiwała.

6. Roraty o godz. 17:00, można zakupić świeczki Caritasu na stół wigilijny duże 12 zł, małe 5zł.

7. Pan Organista będzie kontynuował roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Przy okazji otrzymania opłatków składamy ofiary. Ofiara ta to wynagrodzenie całoroczne i okazanie wdzięczności panu organiście za pracę wśród nas.

W sobotę /10 grudnia br. od godz. 9:00 do ok. 20:00/ na dalszy ciąg Strażów – Zagumnie za torami kolejowymi do p. Kula oraz Strażów-Olszyny w stronę bażantarni.
W niedzielę /11 grudnia br. od godz. 12:00 do godz. ok 16:00/ dalszy ciąg Strażów-Olszyny w stronę bażantarni.


Trasa Pana Organisty na sobotę 10.12.2016 r. od godz. 09:00 do ok. 20:00

Trasa Pana Organisty na niedzielę 11.12.2016 r. od godz. 12:00 do ok. 16:00


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi