Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 04.08.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 04.08.2019r.

1. Dzisiaj wyrusza 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzyma na Jasną Górę – modlimy się w intencji pielgrzymów i towarzyszmy im duchowo w drodze.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

5. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

6. Można składać w zakrystii lub na konto parafialne ofiary na remont ogrodzenia cmentarza, też są poprawiane schody i płytki przy kaplicy cmentarnej. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Zofia Wilk, 2)Anna Bednarska, 3)Jerzy Lis, 4)Szubart Czesława, 5)Rałowski Maciej, 6)Rałowska Jolanta, 7)Magdalena Grabowska, 8)Halina Szpyrka, 9)Anna Kopeć, 10)Anna Jachowicz, 11)Renata Jachowicz.

8. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w środę, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, w wtorek, w czwartek o godz. 7:00.

9. Zapowiedzi przedślubne:
do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1)Mateusz Skuba, syn Bronisława i Barbary Dobrzańskiej, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Krasnem parafia Krasne z Dominiką Wisz, córka Artura i Doroty Lecka, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaShare Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie