
Ogłoszenia duszpasterskie 15. niedziela zwykła, 16.07.2023 r.
Category : OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2023
1. W sobotę święto św. Marii Magdaleny.
2. W środę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.
3. W piątek koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny.
4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Anny Rydzik.
5. Bóg zapłać za złożone ofiary i sprzątanie kościoła, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Urszula Więcek, 2)Joanna Pietraszek, 3)Halina Salach, 4)Maria Lecka, 5)Dorota Wisz, 6)Agnieszka Ruman, 7)Ewa Rzeszutko – Wójcik, 8)Rzucidłowie, 9)Krupowie, 10)Roman Puziewicz.
6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
7. Z racji św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów oraz po każdej Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych 1 grosz za kilometr na środki transportu dla misjonarzy 24 ogólnopolskiego tygodnia św. Krzysztofa od 23 – 30 lipca 2023r.: „Z kościołem na misyjnych drogach”.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na remont ogrodzenia na cmentarzu w ubiegłym tygodniu z 9.VII.br. w kopertach na tacę ze Strażowa z nr 201, 321A, 276, 261, 68 z Krasnego z nr 994.
Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.
Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
10. rocznica ingresu do katedry rzeszowskiej bp. Jana Wątroby
Bp Piotrowski na XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa: Z Kościołem na misyjnych drogach