Ogłoszenia duszpasterskie 11 Niedziela zwykła 12.06.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 11 Niedziela zwykła 12.06.2016 r.

1. Jutro uroczystość odpustowa ku czci św. Antoniego Padewskiego drugorzędnego Patrona Parafii. Msze św. godz. 9:00 i 18:00.


2. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji N.S.P.J w naszej parafii i modlitwy za grzeszników.


3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny.


4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na cele parafialne- na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła. Połowa składki przeznaczona na biedne kościoły Diecezji.


5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.


6. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenia kościoła. Bądźmy ofiarni.


7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na wtorek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:  1) Dariusz Rąb, 2) Wojciech Bryła, 3) Agnieszka Drągowska, 4)Marzanna Kurcek, 5)Mariola Żabczak, 6)Joanna Wiśniewska, 7) Andżelika Kat,  8) Piotr Pawul.


8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane podpisy nad projektem ustawy w obronie życia oraz apelu do parlamentarzystów. Potrzebny będzie nr pesel.


9. W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa msza św. o godz. 19:00 dla młodzieży połączona ze spotkaniem i Adoracją w Dekanacie w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie.


10. Msze św. w tym tygodniu o godz.18:00, w piątek też rano o godz.7:00, w sobotę tylko rano o godz. 7:00, a po południu msze św. Ślubne o godz. 13:00, 15:00 i potem chrzest dziecka. W niedzielę na sumie też chrzest dziecka.


 1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

  1)Marcin Wójcik, s. Edmunda i Marii, stan wolny, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. w Olszanicy, Parafia Olszanica z Ewą Rzeszutko, c. Jana i Barbary, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 3

  2) Kamil Lech, s. Władysława i Jolanty, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów  z Agnieszką Rogóż, c. Janusza i Bożeny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 3


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


  źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi