Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym – III Niedziela Wielkiego Postu

  • 0

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym – III Niedziela Wielkiego Postu


Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym – III Niedziela Wielkiego Postu

gorzkie_zaleIII2
gorzkie_zaleIII3
gorzkie_zaleIII1
gorzkie_zaleIII8
gorzkie_zaleIII6
gorzkie_zaleIII7
gorzkie_zaleIII5
gorzkie_zaleIII4

Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi