Misterium Pasyjne pt. „W Cieniu Jezusa” – zaproszenie

  • 0

Misterium Pasyjne pt. „W Cieniu Jezusa” – zaproszenie

Category : ARTYKUŁY , WYDARZENIA

Wielki Tydzień to szczególny czas głębszego wejścia w tajemnicę Misterium paschalnego. Zapraszamy Cię, abyś razem z nami pochylił się nad ostatnimi chwilami życia Jezusa Chrystusa…

Zapraszamy Cię, abyś w blasku świec Wieczernika usiadł W CIENIU JEZUSA łamiącego chleb…
Zapraszamy Cię, abyś w żarze słońca szedł W CIENIU JEZUSA niosącego drewnianą belkę…
Zapraszamy Cię, abyś na Golgocie stanął W CIENIU JEZUSA umierającego na krzyżu…
Zapraszamy Cię, abyś przy wschodzącym słońcu niedzielnego poranka odpoczął W CIENIU JEZUSA zmartwychwstałego…

Chcesz żyć ciągle w cieniu? Czy może chciałbyś w końcu – jak Judasz – wyjść spoza tłumu, wyjść zza Jezusa i samemu stanąć na czele, samemu przewodzić “zgrai z mieczami i kijami”?
Jednak Jezus, w którego cieniu żyjesz, jest dla Ciebie tarczą, która osłania Cię przed strzałami nieprzyjaciela. Mimo, że widzisz tylko Jego plecy, to on Cię prowadzi… W CIENIU JEZUSA możesz odetchnąć, odpocząć od skwaru słońca…

Jezus mówi do Ciebie: “Pójdź za mną!”. Jesteś gotowy pójść dziś W CIENIU JEZUSA?

źródło: rzeszow.pijarzy.pl

 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi