„Męski Różaniec” na ulicach Rzeszowa

  • 0

„Męski Różaniec” na ulicach Rzeszowa

4 lipca 2020 r., w pierwszą sobotę miesiąca, ulicami Rzeszowa przejdą mężczyźni w ramach akcji „Męski Różaniec”.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 16.15 w kościele św. Krzyża w Rzeszowie, gdzie zebrani odmówią Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Po modlitwie mężczyźni przejdą ulicami: 3 Maja, Sokoła, ks. J. Jałowego, S. Wyspiańskiego i W. Stwosza do kościoła św. Judy Tadeusza w Rzeszowie. W czasie drogi każdy z uczestników nabożeństwa będzie indywidualnie rozważał tajemnice różańca. W kościele odbędzie się Msza św. i nabożeństwo pierwszych sobót miesięcy.

Organizatorem „Męskiego Różańca” jest Męska Grupa św. Andrzeja Boboli działająca przy parafii św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie. Nabożeństwo jest organizowane od czerwca 2019 r. w pierwsze soboty miesięcy.

Share Button

Msze św. w parafii Strażów są sprawowane:

Od 15 sierpnia 2020 r. Matki Boskiej Zielnej w kościele parafialnym Msze św. w niedzielę i święta będą odprawiane o godz. 7:30, 9:30, 11:00, 16:00.

 

Ważne! W kościołach i świątyniach wierni muszą zasłaniać usta i nos.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na lipiec 2020 brzmi:Intencja powszechna – Nasze rodziny Módlmy się, by współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

Zapraszamy na strony: