KOMUNIKATY KURII – Niedziela Palmowa 10.04.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – Niedziela Palmowa 10.04.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W Wielki Czwartek Msza Krzyżma będzie celebrowana bez Jutrzni o godz. 10.00 w katedrze rzeszowskiej. Księży dziekanów prosimy o zabranie konsekrowanych olejów i rozdysponowanie ich do parafii. Naczynia na nowe oleje powinny być tak przygotowane, żeby nie było w nich resztek olejów z poprzedniego roku.

2. Diecezjalne Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza w Wielki Czwartek, 14 kwietnia br. serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę LSO i scholi parafialnych do katedry rzeszowskiej. Prosimy przybywające grupy o zabranie ze sobą strojów liturgicznych. Szczegółowy program znajduje się na stronie:  www.lso.rzeszow.pl. Po Mszy św. ksiądz rektor WSD i księża przełożeni zapraszają wszystkie grupy liturgiczne do seminarium przy ul. Witolda 11a. Wyznaczeni klerycy będą oprowadzać poszczególne grupy i odpowiadać na pytania dotyczące życia seminaryjnego. Będzie też możliwość wysłuchania koncertu ewangelizacyjnego Marcina Hebdy.

3. Ofiary składane w Wielki Piątek przy okazji adoracji Krzyża są przeznaczone na Boży Grób w Ziemi Świętej. Należy je przekazać do Kurii.

4. KSM zaprasza księży i młodzież na 58. Złazisko do Komańczy (pieszy rajd po Bieszczadach i Beskidzie Niskim). Można zapisywać się do grup otwartych lub tworzyć własne – parafialne. Więcej szczegółów na plakacie i stronie internetowej www.ksm.rzeszow.pl. Zapisy przez formularz: https://forms.gle/prfRuZ1v3uQK6YkT8.

5. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 13 kwietnia o godz. 18.00 w DD Tabor.


Przejdź do paska narzędzi