KOMUNIKATY KURII – Niedziela Chrztu Pańskiego, 08.01.2023 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – Niedziela Chrztu Pańskiego, 08.01.2023 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. Zgodnie z zaleceniem Przewodniczącego KEP arcybiskupa Stanisława Gądeckiego należy w każdym kościele parafialnym naszej diecezji po 5 stycznia 2023 r. czyli po pogrzebie Ojca Św. Benedykta XVI odprawić za Niego Mszę św. żałobną. Termin i godzinę takiej celebracji należy podać do wiadomości wiernym.

2. Do 15 lutego br. proszę przekazywać do archiwum diecezjalnego odpisy ksiąg parafialnych. Przypominam, że odpisy powinny być wykonane atramentem lub wydrukowane na drukarce atramentowej.

3. Rzeszowska Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w sobotę, 14 stycznia br. w diecezjalnym sanktuarium św. Józefa w Rzeszowie – Staromieściu.

4. Siostry zakonne zapraszamy na spotkanie formacyjne w poniedziałek, 9 stycznia br., na godz. 9.00 do bazyliki OO. Bernardynów w Rzeszowie.

5. Katolicka grupa odnowy w Duchu Świętym Miriam, zaprasza na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 11 stycznia o godz. 18.00 w DD Tabor. W planie: konferencja, Msza Święta i modlitwy.

6. Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na religijne wydarzenia muzyczne, które odbędą się 21 stycznia br. w kościele św. Kazimierza i 22 stycznia br. w tamtejszym Centrum Kultury.

7. W bieżącym numerze tygodnika „Niedziela” został zamieszczony specjalny dodatek o postaci zmarłego Ojca Św. Benedykta XVI.


Przejdź do paska narzędzi