KOMUNIKATY KURII – IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W niedzielę, 27 marca br. w parafii pw. św. Józefa w Rzeszowie Staromieściu odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji dzieci utraconych i ich rodzin. Rozpocznie się ono o godz. 20.00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej. O godz. 21.00 będzie celebracja Eucharystii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie rodziców, którzy utracili swoje dzieci przed narodzeniem.

2. Męska Grupa św. Andrzeja Boboli z parafii ojców Pijarów w Rzeszowie zaprasza na „męskie rekolekcje”, które będą się odbywać w tamtejszym kościele w dniach od 4 do 6 kwietnia br. o godz. 20.00. Natomiast „Męska Droga Krzyżowa” wyruszy w dniu 8 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 z kościoła św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie przy ul Lwowskiej 125 i prowadzić będzie do Sanktuarium Matki Bożej w Borku Starym.

3. W dniach od 1 do 3 kwietnia 2022 r. w ośrodku „Caritas Diecezji Rzeszowskiej” w Myczkowcach organizowane są specjalne rekolekcje dla mężczyzn i ojców z synami. Poprowadzi je o. Marek Grzelczak, dominikanin. Oprawę muzyczną zapewni zespół „Światło Uwielbienia”. Więcej informacji na stronie: www.myczkowce.org.pl oraz: www.doradcyrodzinie.pl  Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: tpmazur@wp.pl lub telefoniczną: 519 121 927.


Przejdź do paska narzędzi