KOMUNIKATY KURII – III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień Świętości Życia. Módlmy się o ochronę ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Tradycyjnie jest to czas, w którym podejmuje się dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym dniu o godz. 17.00 na rzeszowskim cmentarzu Wilkowyje będą mieć miejsce modlitwy i obrzęd pogrzebu dzieci utraconych, a nie pogrzebanych.

2. 25 marca br. minie 30 lat od utworzenia diecezji rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach i całej wspólnocie Ludu Bożego.

3. W dniach od 1 do 3 kwietnia 2022 r. w ośrodku „Caritas Diecezji Rzeszowskiej” w Myczkowcach organizowane są specjalne rekolekcje dla mężczyzn i ojców z synami. Poprowadzi je o. Marek Grzelczak, dominikanin. Oprawę muzyczną zapewni zespół „Światło Uwielbienia”. Więcej informacji na stronie: www.myczkowce.org.pl oraz: www.doradcyrodzinie.pl  Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: tpmazur@wp.pl lub telefoniczną: 519 121 927.


Przejdź do paska narzędzi