KOMUNIKATY KURII – 4. Niedziela Wielkanocna, 08.05.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 4. Niedziela Wielkanocna, 08.05.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.

2. W poniedziałek 9 maja br. w Domu Diecezjalnym Tabor spotkanie formacyjne dla księży wyświęconych w latach 2016-2020. Rozpoczęcie o godzinie 9.00.

3. Zapraszamy siostry zakonne do udziału w spotkaniu formacyjnym: poniedziałek, 9 maja br. u OO. Bernardynów w Rzeszowie – godz. 9.00, w Jaśle u sióstr Św. Michała Archanioła ul. Floriańska 22, godz. 16.00. Temat spotkania: “Posłane do duchowego macierzyństwa i troski o życie na wzór Maryi”.

4. W związku z 20-tą rocznicą ogłoszenia św. Andrzeja Boboli Patronem Polski zachęcamy do modlitwy nowennowej w dniach od 7 do 16 maja.

5. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na kurs wychowawcy i kierownika wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Kurs odbędzie się 28.05.2022 r. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a. Uprawnienia są konieczne do organizowania wyjazdów parafialnych z dziećmi i młodzieżą. W kursie mogą brać udział wszyscy po ukończeni szkoły średniej (nie jest wymagane zdanie matury). Zapisy i informacje pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBNEP_9JbPUPDbZK4Wm8mMyflm74MsFBtK8Ogh3qmQzQoQjw/viewform.

6. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza na II Mistrzostwa LSO w piłce siatkowej. Zawody odbędą się w sobotę 14 maja br. w hali sportowej przy ul. Miłocińskiej 42 o godz. 9.00. Zapisy do środy 11 maja br. telefonicznie 697-333-539 lub mailowo rzeszowlso@gmail.com.

7. Duszpastersko Liturgicznej Służby Ołtarza w czasie wakacji zaprasza do uczestnictwa w turnusach wakacyjnych, które odbędą się w wyremontowanym domu rekolekcyjnym w Kotani. Zapisy rozpoczynają się w sobotę 7 maja. Szczegółowe informacje na stronie www.lso.rzeszow.pl.

8. Wspólnota Miłości Miłosiernej z Polańczyka zaprasza księży i osoby konsekrowane do przeżycia rekolekcji w Medjugorie w dniach 5-11.07.2022 r. Bliższe informacje pod adresem:  https://wmm.przemyska.pl/2022/rekolekcje-dla-kaplanow-i-siostr-zakonnych-w-medjugorie/.

9. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM zaprasza na Msze św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 11 maja o godz. 18.00 w DD Tabor.

10. DD Tabor w Rzeszowie zaprasza na rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wg 5 kluczy Neala Lozano, w dniach 13-15 maja 2022 r.  Rekolekcje prowadzi ks. Damian Ziemba – egzorcysta diecezji rzeszowskiej wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM. Serdecznie zapraszamy. Zapisy przez stronę internetową DD TABOR (www.tabor.rzeszow.pl).


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi