KOMUNIKATY KURII – 31. Niedziela zwykła, 30.10.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 31. Niedziela zwykła, 30.10.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza ministrantów, którzy ukończyli kurs lektorski na błogosławieństwo, które odbędzie się w sobotę 5 listopada o 15:00 w sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. Księży chcących zgłosić ministrantów prosimy o kontakt telefoniczny: 697-333-539 lub mailowy rzeszowlso@gmail.com. Więcej informacji www.lso.rzeszow.pl

Wypominki szkolne odbędą się 3 listopada br. (czwartek) o godz. 10 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie (ul. Ks. Jałowego 37). Mszy św. będzie przewodniczył biskup Edward Białogłowski.

Drukarnia „Bonus Liber” przygotowała pakiet pomocy do katechezy parafialnej „Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej” (podręcznik dla dziecka i dla katechety). Pomoce można nabyć w hurtowni „Arka” w Rzeszowie.

W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu Rzeszów – Wilkowyja zostanie odprawiona o godz. 14.00. Natomiast w Dzień Zaduszny Msza św. i procesja po starym cmentarzu przy ul. Targowej będzie o godz. 17.00. Szczegółowe informacje zostały przesłane do parafii wcześniej.

W poniedziałek (31 października br.) i w środę (2 listopada br.) kuria diecezjalna i sąd biskupi w Rzeszowie będą nieczynne.


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi