KOMUNIKATY KURII – 29. Niedziela Zwykła, 17.10.2021 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 29. Niedziela Zwykła, 17.10.2021 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W niedzielę, 17 października br. rozpoczęcie diecezjalnego etapu Synodu, którego inauguracja miała miejsce w Rzymie, 10 października 2021 r. Msza św. na rozpoczęcie Synodu zostanie odprawiona o godz. 17.00 w katedrze rzeszowskiej pod przewodnictwem biskupa Jana.

2. W najbliższą niedzielę, z racji święta św. Łukasza Ewangelisty, w Mrowli o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pracowników Służby Zdrowia.

3. 24 października br. będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne. Ofiary można złożyć w Referacie Misyjnym.

4. Przypominamy o diecezjalnym konkursie o postaci Jacka Krawczyka, który jest organizowany dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego: www.wk.rzeszow.pl.


Przejdź do paska narzędzi