KOMUNIKATY KURII – 19. Niedziela Zwykła, 07.08.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 19. Niedziela Zwykła, 07.08.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. Wyruszyła 45. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy wiernych do duchowej łączności z pielgrzymami. Relacje z pielgrzymki codziennie będzie przekazywać katolickie radio „Via”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.rzeszow.pl.

2. W niedzielę, 7 sierpnia o godz. 20.00 w katedrze rzeszowskiej odbędzie się kolejny koncert w ramach Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Przy organach zasiądzie dyrektor artystyczny festiwalu – prof. Marek Stefański. Koncert będzie połączony z promocją płyty „Organy Katedry Rzeszowskiej”. Wstęp wolny.

3. Caritas Diecezji Rzeszowskiej uruchomiła wypożyczalnię sprzętu pielęgnacyjnego i rehabilitacyjnego w Jaśle (ul. Szkolna 25, budynek MOPS- u). Bezpłatnie można w niej wypożyczać m. in. łóżka, wózki, materace, chodziki dla osób chorych.


Przejdź do paska narzędzi