KOMUNIKATY KURII – 13. Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 13. Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r.

Category : WYDARZENIA

1. W związku z przypadającą w dniu 11 lipca br. 80. rocznicą rzezi wołyńskiej bardzo proszę, aby tego dnia (wtorek, 11.07.2023 r.) we wszystkich kościołach biły dzwony o godz. 12.00. Wiernych proszę zachęcić do modlitwy za wszystkie ofiary tego ludobójstwa oraz o prawdziwe pojednanie pomiędzy Polakami, a Ukraińcami.

2. Szkoła Policealna Cosinus z Rzeszowa oferuje darmowe szkoły dla dorosłych pozwalające uzyskać odpowiednie kwalifikacje dla potrzeb rynku pracy. Proszę o przyjęcie w parafiach ich materiałów promocyjnych. Przedstawiciele szkoły będą je dostarczać samodzielnie.

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. Kuria Diecezjalna i Sąd Biskupi w Rzeszowie będą czynne w poniedziałki w godz. 9.00 – 13.00, tak jak w pozostałe robocze dni tygodnia.


Konto parafialne

Jeśli pragniesz wesprzeć materialnie prace w naszym kościele i parafii z dowolnego miejsca w Polsce, możesz złożyć ofiarę za pośrednictwem naszego konta bankowego:

PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119. Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła.

Dziękujemy za dokonane wpłaty i zapewniamy o modlitwie w intencji ofiarodawcy.

Program duszpasterski Kościoła w Polsce na rok 2024/2025

Diecezjalne rozpoczęcie Roku Jubileuszowego 2025

Papieska Intencja Apostolstwa na maj 2025

O możliwość pracy

Módlmy się, aby dzięki pracy każda osoba mogła się spełniać, rodziny miały godne warunki życia, a społeczeństwa stawały się bardziej ludzkie.

Przejdź do paska narzędzi