IGNACY LOYOLA w Kinie Zorza

  • 0

IGNACY LOYOLA w Kinie Zorza

Category : WYDARZENIA

„Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę mą całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś –Tobie to, Panie oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twą i łaskę, albowiem to mi wystarcza”.– św. Ignacy Loyola

„Ignacy Loyola” to kolejna niezwykła produkcja katolicka, która w sposób dogłębny opowiada o nadzwyczajnej, wewnętrznej przemianie człowieka.
Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Po wieloletniej walce duchowej Loyola zjednoczył się z Bogiem. W „służbie Chrystusowi” odnalazł najważniejszy sens i cel życia. Za sprawą Jezusa odkrył prawdziwe oblicze miłosierdzia, miłości, pokoju i przebaczenia. W podzięce za ocalone życie i duszę założył męski zakon apostolski w Kościele katolickim tzw. Towarzystwo Jezusowe.

Najbliższe seanse w kinie Zorza (Rzeszów)
18 stycznia (czwartek) godz. 10.30, 16.40
19 stycznia (piątek) godz. 9.00, 19.10
20 stycznia (sobota) godz. 9.30, 19.10
21 stycznia (niedziela) godz. 10.00, 14.30
22 stycznia (poniedziałek) godz. 11.00, 15.30
23 stycznia (wtorek) godz. 11.00

Zobacz zwiastun


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi