Droga Krzyżowa w naszej parafii

  • 0

Droga Krzyżowa w naszej parafii

Category : WYDARZENIA

W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej parafii, w każdy piątek:
dla starszych i chorych o godz. 8:30, dla dzieci o godz. 16:00,
po południu Msza święta o godz. 18:00 i droga krzyżowa dla wszystkich.

 

Droga Krzyżowa w Parafii Strażów


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi