Diecezjalna pielgrzymka LSO. Spotkanie w seminarium duchownym

  • 0

Diecezjalna pielgrzymka LSO. Spotkanie w seminarium duchownym

Category : Komunikaty Kurii

Zaproszenie Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej:

Zapraszamy serdecznie wszystkich księży, ministrantów, lektorów, animatorów i ceremoniarzy na Diecezjalną Pielgrzymkę Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej. W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy się spotkać w Wielki Czwartek w Katerze Rzeszowskiej. Dlatego zapraszamy Was wszystkich do przyjazdu w sobotę 11 lipca 2020 r. do Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Witolda 11a w Rzeszowie. Chętnych ministrantów prosimy o zgłoszenie telefoniczne do środy 8 lipca: 697 333 539.

Plan pielgrzymki:

15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

15:15 – Adoracja i możliwość spowiedzi

16:00 – Eucharystia

17:00 – Poczęstunek

17:30 – Mecz piłkarski: klerycy – animatorzy LSO

Więcej informacji www.lso.rzeszow.pl


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..