KOMUNIKATY KURII – 14. Niedziela zwykła, 05.07.2020 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 14. Niedziela zwykła, 05.07.2020 r.

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2020/2021. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów, przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 -13.00 tel. (17) 871-24-00 lub (17) 871-24-03. Informacje są podane na stronie studium www.dsorzeszow.pl oraz na plakacie. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 12 września (w sobotę) o godz. 9.00 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego. Prosimy o umieszczenie plakatu w gablocie z ogłoszeniami.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przestrzega przed nadmiernym rozluźnieniem i prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w kościołach.

Duszpasterze młodzieży proszą o zainteresowanie dzieci i młodzieży propozycjami formacji wakacyjnej przygotowanymi przez poszczególne grupy duszpasterskie.

Na 26 września br. zaplanowane jest „Męskie Oblężenie Jasnej Góry”. W załączniku przesyłam list od organizatorów tej akcji.

Przypominam o zbiórce na pomoc powodzianom. Zebrane pieniądze należy wpłacać bezpośrednio na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej.


Program duszpasterski Kościoła w Polsce na rok 2025/2026

Konto parafialne

Jeśli pragniesz wesprzeć materialnie prace w naszym kościele i parafii z dowolnego miejsca w Polsce, możesz złożyć ofiarę za pośrednictwem naszego konta bankowego:

PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119. Numer konta parafialnego do wpłat na nowe drzwi do kościoła.

Dziękujemy za dokonane wpłaty i zapewniamy o modlitwie w intencji ofiarodawcy.

Papieska Intencja Apostolstwa na grudzień 2025

Za chrześcijan żyjących na terenach objętych konfliktami
Módlmy się, aby chrześcijanie żyjący w strefie wojny lub konfliktu, szczególnie na Bliskim Wschodzie, byli siewcami pokoju, nadziei i pojednania.

Przejdź do paska narzędzi