Ogłoszenia duszpasterskie 1 niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 1 niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona na ogrzewanie kościoła, a z gorzkich żali na kwiaty i na dekorację do Grobu Bożego. Po południu o godz. 15:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. O godz. 16:00 Msza św. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00.

2. W poniedziałek święto katedry św. Piotra Apostoła. Od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przysłał baranki w cenie 5 zł oraz skarbonki wielkopostne dla dzieci i rodzin jako dzieło chrześcijańskiej jałmużny, które składamy jako ofiarę w niedzielę Miłosierdzia Bożego do kosza przed ołtarzem. Baranki i skarbonki są na stolikach za ławkami. Ofiara ze sprzedaży wielkanocnych baranków oraz jałmużna wielkopostna do skarbonek to w tym roku pomoc ubogim seniorom.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Aleksandra Kuziary.

5. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Marta Michnar, 2)Wiktoria Kawa, 3)Anna Kawa, 4)Stanisława Misiewicz, 5)Elżbieta Peszko, 6)Paulina Peszko, 7)Lucyna Buk, 8)Ewa Misiewicz, 9)Helena Jachowicz, 10)Dominika Puziewicz.


Intencje mszalne od 22.02 –28.02. 2021 r.


 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na luty 2021 brzmi:Intencja powszechna – Przemoc w stosunku do kobiet Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.

Przejdź do paska narzędzi