Komunikat Kurii – 4. Niedziela zwykła, 28.01.2024 r.

  • 0

Komunikat Kurii – 4. Niedziela zwykła, 28.01.2024 r.

Category : DIECEZJA RZESZOWSKA

1. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza zwycięzców rozgrywek dekanalnych na XXVIII Mistrzostwa LSO w piłce nożnej o Puchar Biskupa Jana Wątroby. Zawody odbędą się według następującego harmonogramu: 24 lutego br. –  kategoria Ministrant, 2 marca br. –  kategoria Lektor Młodszy, 9 marca br. kategoria Lektor Starszy. Zgłoszenia zwycięskich drużyn do 20 lutego br. u ks. Dominika Leniarta 697-333-539 lub mailowo: rzeszowlso@gmail.com. Więcej informacji na stronie: www.lso.rzeszow.pl. Jako Duszpasterstwo LSO pragniemy podziękować dekanalnym duszpasterzom LSO za organizację rozgrywek w dekanatach. W eliminacjach wzięło udział 128 parafii, które wystawiły 207 drużyn.

2. Składka z święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego) przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w diecezji (siostry wizytki i siostry karmelitanki).


Konto parafialne

Jeśli pragniesz wesprzeć materialnie prace w naszym kościele i parafii z dowolnego miejsca w Polsce, możesz złożyć ofiarę za pośrednictwem naszego konta bankowego:

PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119. Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła.

Dziękujemy za dokonane wpłaty i zapewniamy o modlitwie w intencji ofiarodawcy.

Program duszpasterski Kościoła w Polsce na rok 2024/2025

Diecezjalne rozpoczęcie Roku Jubileuszowego 2025

Papieska Intencja Apostolstwa na maj 2025

O możliwość pracy

Módlmy się, aby dzięki pracy każda osoba mogła się spełniać, rodziny miały godne warunki życia, a społeczeństwa stawały się bardziej ludzkie.

Przejdź do paska narzędzi