Komunikat Kurii – Wniebowstąpienie Pańskie, 17.05.2026 r.

Coroczny dzień modlitw o uświęcenie kapłanów będzie miał miejsce w sobotę, 13 czerwca 2026 r. w katedrze rzeszowskiej. Naszym gościem i prelegentem będzie ks. prof. Adam Rybicki. Plan spotkania: godz. 10.00 powitanie i konferencja duchowa, adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty, wspólna Eucharystia o godzinie 11.30. Prosimy zabrać ze sobą albę … Czytaj dalej Komunikat Kurii – Wniebowstąpienie Pańskie, 17.05.2026 r.