Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w parafii katedralnej w Rzeszowie

  • 0

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w parafii katedralnej w Rzeszowie

Category : Komunikaty Kurii

19 czerwca 2020 r. Kościół katolicki będzie obchodził Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to święto patronalne parafii katedralnej w Rzeszowie. Msze Święte w katedrze zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00.

O godz. 11.00 będzie Msza Święta dla matek z małymi dziećmi połączona z ogólnym błogosławieństwem dzieci i zawierzeniem ich Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. O godz. 18.00 – uroczysta Msza Święta odpustowa pod przewodnictwem bpa Stanisława Jamrozka z Przemyśla.

Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


Przejdź do paska narzędzi