Przewodniczący Episkopatu zachęca do udziału w nabożeństwach majowych

Gromadzimy się w kościołach, przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, by wspólnie modlić się słowami Litanii Loretańskiej, powierzając Maryi nasze codzienne sprawy – zaznaczył przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC, zachęcając do udziału w nabożeństwa majowych. fot. BP KEP   „+Chwalcie łąki umajone, góry, doliny zielone, i co czuje, i co żyje, niech z … Czytaj dalej Przewodniczący Episkopatu zachęca do udziału w nabożeństwach majowych