Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – święto przemienienia pańskiego 06.08.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – święto przemienienia pańskiego 06.08.2017r.

1. Dzisiaj Święto Przemienienia Pańskiego – poświęcenie kopru po każdej Mszy świętej. Składka na cele diecezjalne. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W środę Święto Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, patronki Europy. Po Mszy świętej wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii, za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam.

3. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na remont dzwonnicy. Bóg zapłać.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Wojnar Heleny.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:                                                           
1) Joanna Zygo – Pracz, 2)Gabriela Madera, 3)Goch Edyta, 4)Ewa Gembarowska, 5)Lewczak, 6)Katarzyna Skalniak, 7)Iwona Kunysz, 8)Urszula Nycz, 9)Anna Ruman, 10)Sławomir Puziewicz.

6. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i czwartek tylko rano o godz. 7:00, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę Msza św. Ślubna o godz. 14:00.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1)Grzegorz Paweł Musz syn Jana i Wiesławy Brożbar, ur. w Rzeszowie, zam. W parafii Kraczkowa z Natalią Patrycją Janik córka Piotra i Agnieszki Leś, ur. w Rzeszowie, zam. W parafii Strażów. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi