Zaproszenie. Wieczór Uwielbienia z ks. J. Buczkiem

  • 0

Zaproszenie. Wieczór Uwielbienia z ks. J. Buczkiem

Category : Komunikaty Kurii

15 października 2019 r. w kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie rozpocznie się kolejny cykl Rzeszowskich Wieczorów Uwielbienia. W roku akademickim 2019/2020 głównym tematem towarzyszących modlitwie konferencji będzie Dekalog.

„Głoszone przez różnych prelegentów konferencje comiesięcznych Wieczorów Uwielbienia będą przybliżały kolejne przykazania Boże. Będziemy uwielbiać Boga i prosić o uzdrowienie wszelkich zranień spowodowanych przekraczaniem przykazań” – wyjaśnia ks. Grzegorz Wolan, wikariusz parafii Chrystusa Króla odpowiedzialny za Rzeszowskie Wieczory Uwielbienia.

Gościem Wieczoru Uwielbienia 15 października będzie ks. dr hab. Jerzy Buczek, były kanclerz Kurii Diecezjalnej i rektor WSD w Rzeszowie. Szczegółowe informacje na plakacie.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie