Urodziny Papieża Franciszka

  • 0

Urodziny Papieża Franciszka

Category : WYDARZENIA

W niedzielę 17 grudnia Papież Franciszek będzie obchodził swoje 81. urodziny.

Listy oraz kartki z życzeniami można przesyłać na poniższy adres korespondencji:

Segreteria di Sua Santità Francesco
Casa Santa Marta
00120 Città del Vaticano


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi