Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka

  • 0

Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka

Category : Komunikaty Kurii

Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka odbędą się w środę 2 stycznia i czwartek 3 stycznia 2019 r.

2 stycznia o godz. 16.00 rozpoczną się nieszpory, a następnie o godz. 16.30 odprawiona zostanie Msza święta w Katedrze na Wawelu.

3 stycznia o godz. 16.00 Msza święta i pochówek w krypcie biskupów w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie.

W związku ze śmiercią śp. biskupa Tadeusza Pieronka, w domu arcybiskupów krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 wystawiona została księga kondolencyjna. Można do niej wpisywać słowa pożegnania codziennie od godz. 8.00 rano do godz. 17.00 aż do dnia pogrzebu.

Fot. Archidiecezja Krakowska

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2019 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: za chrześcijańskie wspólnoty. Aby wspólnoty chrześcijańskie – szczególnie te, które są prześladowane – odczuły, że są blisko Chrystusa, a ich prawa były respektowane.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie