Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka

  • 0

Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka

Category : Komunikaty Kurii

Uroczystości pogrzebowe śp. biskupa Tadeusza Pieronka odbędą się w środę 2 stycznia i czwartek 3 stycznia 2019 r.

2 stycznia o godz. 16.00 rozpoczną się nieszpory, a następnie o godz. 16.30 odprawiona zostanie Msza święta w Katedrze na Wawelu.

3 stycznia o godz. 16.00 Msza święta i pochówek w krypcie biskupów w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie.

W związku ze śmiercią śp. biskupa Tadeusza Pieronka, w domu arcybiskupów krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 wystawiona została księga kondolencyjna. Można do niej wpisywać słowa pożegnania codziennie od godz. 8.00 rano do godz. 17.00 aż do dnia pogrzebu.

Fot. Archidiecezja Krakowska

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie