Rzeszów: Modlitwa Różańcowa mężczyzn

  • 0

Rzeszów: Modlitwa Różańcowa mężczyzn

Category : Komunikaty Kurii

W najbliższą sobotę 1 czerwca w Rzeszowie rozpoczyna się comiesięczna akcja pod nazwą Męski Różaniec.

W kościele pw. Świętego Krzyża w Rzeszowie o godz.16.15 odmówiona zostanie koronka do Bożego Miłosierdzia. Po niej, nastąpi przemarsz modlitewny w ciszy w kierunku parafii pw. św. Józefa Kalasancjusza. Tam odprawiona zostanie również uroczysta Msza święta.

Do udziału zapraszamy wszystkich mężczyzn. Szczegóły na plakacie.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie