Razem powstrzymajmy aborcję i LGBT! Akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „STOP LGBT”

  • 0

Razem powstrzymajmy aborcję i LGBT! Akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „STOP LGBT”

Akcja Katolicka naszej diecezji zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „STOP LGBT”. W naszej parafii od przyszłej niedzieli będzie można złożyć taki podpis, potrzebny jest pesel.

Działamy po to, aby każde dziecko miało prawo do narodzin. Dajemy odpór homoideologii.
#ZatrzymajAborcję #StopDewiacji #StopLGBT

Parady równości: ekshibicjonizm, publiczne zgorszenie, profanacje, prowokacje, lżenie symboli katolickich, kleru i świeckich wiernych, ośmieszanie godła, flagi i innych symboli narodowych. Walka z Kościołem i normalnością. W trakcie parad dochodzi też do rekrutacji dzieci i młodzieży do politycznego ruchu LGBT, a same parady są zawsze źródłem niepokojów społecznych.

Czy musimy to znosić?
Nie!

Konstytucja zapewnia wolność zgromadzeń jednocześnie dopuszczając ograniczenie tejże wolności: Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa. (art. 57)

Ta sama Konstytucja w art. 18 stanowi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Projekt #StopLGBT ma doprowadzić do tego, aby konstytucyjna zasada ochrony rodziny była uwzględniona w praktyce przeprowadzania zgromadzeń publicznych. Aby publiczna przestrzeń była wolna od homopropagandy, a obywatele nie musieli oglądać odrażających widowisk na swoich ulicach.

Chcemy Polski wolnej od homoideologii!

Mamy czas do końca października, aby pod projektem zebrać co najmniej 100 tysięcy podpisów. Wtedy ustawą #StopLGBT będzie musiał zająć się Sejm. Prosimy, pomóż w tym wielkim dziele.

Od lat przez Polskę przechodzą parady, których celem jest promocja postulatów politycznego ruchu homoseksualnego. Uczestnicy domagają się między innymi:

 
sankcjonowania przez państwo związków osób tej samej płci,
 
prawnego zrównania statusu takich związków z normalnym małżeństwem,
 
adopcji dzieci przez pary homoseksualne,
 
uznania, że istnieją więcej niż dwie płcie, a także nauczania tego w szkołach,
 
seksualizacji dzieci od urodzenia (np. nauka masturbacji od wieku niemowlęcego).

Paradom wielokrotnie towarzyszyły ekscesy o charakterze ekshibicjonistycznym oraz liczne profanacje, np. Mszy Świętej, obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, wulgarne przedstawienia postaci Jezusa i Maryi, szyderstwa i ataki na kler i świeckich katolików.

Każdy marsz LGBT niósł z sobą podziały, prowokacje i destabilizację sytuacji społeczno-politycznej. W ubiegłym roku w Częstochowie Policja oblała gazem pieprzowym dwoje małych dzieci, bo stały na trasie przemarszu gejów i lesbijek. W Białymstoku i Lublinie doszło do regularnych starć i bitwy między policją, a mieszkańcami protestującymi przeciw promocji dewiacji.

Marsze były okazją do rekrutacji młodzieży do grup promujących i praktykujących homoseksualizm oraz inne gorszące zachowania.

DOŚĆ TEGO!

Ochrońmy nasze ulice przed homopropagandą!

Artykuł 18 Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustawa #StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości.

Mamy trzy miesiące, aby zebrać co najmniej 100 tysięcy podpisów. 

Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę.

 

KARTA DO ZBIÓRKI PODPISÓW

TEKST USTAWY

UZASADNIENIE USTAWY

PLAKAT ZBIÓRKOWY


Msze św. w parafii Strażów są sprawowane:

Od 15 sierpnia 2020 r. Matki Boskiej Zielnej w kościele parafialnym Msze św. w niedzielę i święta będą odprawiane o godz. 7:30, 9:30, 11:00, 16:00.

 

Ważne! W kościołach i świątyniach wierni muszą zasłaniać usta i nos.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na lipiec 2020 brzmi:Intencja powszechna – Nasze rodziny Módlmy się, by współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.