Przewodniczący Episkopatu: Życzę doświadczenia Bożej miłości i dzielenia się nią z innymi

  • 0

Przewodniczący Episkopatu: Życzę doświadczenia Bożej miłości i dzielenia się nią z innymi

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka, i dzielenia się nią z innymi – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego.

Przewodniczący Episkopatu życzył, „byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością”. „On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość” – podkreślił abp Gądecki.

Polakom w kraju i za granicą przewodniczący KEP życzył doświadczenia Bożej miłości, płynącej z betlejemskiego żłóbka oraz dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze.

BP KEP

Publikujemy pełny tekst życzeń:

W tę świętą Noc Bożego Narodzenia życzę, byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością. On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość.

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej Miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka i dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze. Błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego!


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi