Ogłoszenia duszpasterskie12 niedziela zwykła 25.06.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie12 niedziela zwykła 25.06.2017r.

1. Dzisiaj składka na potrzeby parafii – na renowację dzwonów.

2. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3. W czwartek 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na „Świętopietrze”. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie, zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18:00. Składka na potrzeby Radia Maryja i TV Trwam.

6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, składka na WSD w Rzeszowie, Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, po południu Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15:30.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Zofia Kamińska, 2)Renata Kamińska, 3)Anita Małecka, 4)Halina Krajka, 5)Małgorzata Lisak, 6)Aneta Dąbrowska, 7)Maria Domaradzka, 8)Marzena Ataman, 9)Bożena Stec, 10)Zofia Kołodziej, 11)Krystyna Szałęga.

8. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w czwartek o godz. 9:00 i 18:00.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1) Kamil Janusz Ataman syn Janusza i Marzeny Mendrala, stan wolny, zam. W Strażowie, Parafia Strażów z Anną Marią Rymarz, córka Tomasza i Agnieszki Gubernat, stan wolny, zam. W Bratkowicach, Parafia Bratkowice. Zap. III


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi