Ogłoszenia duszpasterskie12 niedziela zwykła 25.06.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie12 niedziela zwykła 25.06.2017r.

1. Dzisiaj składka na potrzeby parafii – na renowację dzwonów.

2. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3. W czwartek 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na „Świętopietrze”. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie, zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18:00. Składka na potrzeby Radia Maryja i TV Trwam.

6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, składka na WSD w Rzeszowie, Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, po południu Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15:30.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Zofia Kamińska, 2)Renata Kamińska, 3)Anita Małecka, 4)Halina Krajka, 5)Małgorzata Lisak, 6)Aneta Dąbrowska, 7)Maria Domaradzka, 8)Marzena Ataman, 9)Bożena Stec, 10)Zofia Kołodziej, 11)Krystyna Szałęga.

8. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w czwartek o godz. 9:00 i 18:00.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1) Kamil Janusz Ataman syn Janusza i Marzeny Mendrala, stan wolny, zam. W Strażowie, Parafia Strażów z Anną Marią Rymarz, córka Tomasza i Agnieszki Gubernat, stan wolny, zam. W Bratkowicach, Parafia Bratkowice. Zap. III


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi