Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

1. Dzisiaj rocznica sakry biskupiej ks. bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwardda Białogłowskiego modlimy się w ich intencjach.

2. Składka przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny., a składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie.

3. Okres Bożego Narodzenia trwa do przyszłej niedzieli. Przyszła niedziela to święto, Chrztu Pańskiego. Tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefy Kawy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Barbara Mikuszewska 2)Renata Kuczma 3)Edyta Czach 4)Leokadia Materna 5)Joanna Rejman 6)Sabina Długosz 7)Małgorzata Łuczyk 8)Joanna Materna 9)Danuta Zielińska 10)Teresa Materna 11)Grażyna Zielińska 12)Beata Gaweł.

6. Trwa wizyta duszpasterska kolęda. Bóg zapłać za ofiary z racji kolędy.
Plan kolędy:
wtorek, środa, czwartek od 15:00 – 20:00,
piątek od 9:00 – 15:00 od p. Ślęzaka w stronę kościoła.

7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 17:00, we wtorek i czwartek o godz. 7:00, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00.

8. W piątek od godz. 16:00 – 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

9. Pani Magdalena Kuźma składa serdeczne podziękowania dla Szkolnego Koła Caritas i uczniom kl. VII za zorganizowanie zbiórki na dalsze leczenie, zaangażowanie, bezinteresowną pomoc, dobre serce i okazane wsparcie finansowe.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia



Ograniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi