Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019r.

1. Dzisiaj rocznica sakry biskupiej ks. bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwardda Białogłowskiego modlimy się w ich intencjach.

2. Składka przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny., a składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie.

3. Okres Bożego Narodzenia trwa do przyszłej niedzieli. Przyszła niedziela to święto, Chrztu Pańskiego. Tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefy Kawy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Barbara Mikuszewska 2)Renata Kuczma 3)Edyta Czach 4)Leokadia Materna 5)Joanna Rejman 6)Sabina Długosz 7)Małgorzata Łuczyk 8)Joanna Materna 9)Danuta Zielińska 10)Teresa Materna 11)Grażyna Zielińska 12)Beata Gaweł.

6. Trwa wizyta duszpasterska kolęda. Bóg zapłać za ofiary z racji kolędy.
Plan kolędy:
wtorek, środa, czwartek od 15:00 – 20:00,
piątek od 9:00 – 15:00 od p. Ślęzaka w stronę kościoła.

7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 17:00, we wtorek i czwartek o godz. 7:00, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00.

8. W piątek od godz. 16:00 – 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

9. Pani Magdalena Kuźma składa serdeczne podziękowania dla Szkolnego Koła Caritas i uczniom kl. VII za zorganizowanie zbiórki na dalsze leczenie, zaangażowanie, bezinteresowną pomoc, dobre serce i okazane wsparcie finansowe.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
Dziś obchodzimy

św. Jadwigi Śląskiej, wspomnienie

Imieniny

Florentyny, Gawła

Myśl dnia
Piękno bez dobroci jest jak dom bez drzwi, okręt bez wiatru, źródło bez wody. przysłowie włoskie
Czytania

Rz 4, 13. 16-18 • Ps 105 • Łk 12, 8-12 liturgia dnia

Przejdź do paska narzędzi