Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość NMP Częstochowskiej– 26.08.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość NMP Częstochowskiej– 26.08.2018r.

1. Dzisiaj w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony, a w przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

2. W piątek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

4. Kończą się wakacje, codziennie przed mszą świętą dla dzieci i młodzieży spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja. Nabożeństwo Fatimskie z procesją o godz. 18:00. Zapraszam. Proszę przynieść lampiony.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Grażyna Dec, 2)Andrzej Wcisło, 3)Barbara Rzeszutko, 4)Anna Stochla, 5)Anita Machowska, 6)Beata Jacek, 7)Małgorzata Cyrnek, 8)Bożena Skiba, 9)Zenona Kurcek, 10)Ewa Kurcek, 11)Magdalena Sierżęga.

8. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w środę o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi