Ogłoszenia duszpasterskie 9 Niedziela zwykła – 03.06.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 9 Niedziela zwykła – 03.06.2018r.

1. Dzisiaj o godz. 17:00 V Przegląd Pieśni Maryjnych. Zapraszam parafian do uczestnictwa w koncercie.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża śp. Wojnar Heleny zastąpi Małgorzaty Pierzchała.

3. We czwartek zakończenie tradycyjnej Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół i pierwszy czwartek miesiąca.

4. W piątek uroczystość NSPJ, Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16:45 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii.

6. Dziś można nabyć książkę o śp. Jacku Krawczyku z Palikówki, w książce jest wiele treści o Strażowie. Cena książki 20 zł.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Marta Michnar, 2)Wiktoria Kawa, 3)Anna Kawa, 4)Stanisława Misiewicz, 5)Elżbieta Peszko, 6)Dorota Wiatr, 7)Lucyna Buk, 8)Ewa Misiewicz, 9)Helena Jachowicz, 10)Dominika Puziewicz.

8. Zapowiedzi przedślubne:
1)Mateusz Jastrząb syn Władysława i Krystyny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Barbarą Magdaleną Bojda córka Jana i Bogusławy, ur. w Rzeszowie, zam. w Jasionce. Zap. I

2)Jacek Ruman syn Antoniego i Agnieszki Lis, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Izabelą Marią Ataman córka śp. Janusza i Marzeny Mendrala, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I

3)Mateusz Krzanowski syn Mariusza i Urszuli Leniart, ur. w Rzeszowie, zam. w Hermanowej parafia Tyczyn z Jolantą Alicją Bogacz córka Pawła i Małgorzaty Kuna, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I

4)Dominik Trzyna syn Mariusza i Małgorzaty Bednarska, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Kingą Zofią Wolanin córka Władysława i Stanisławy Kobiałka, ur. w Rzeszowie, zam. w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Zap. I

9. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, o godz. 17:45 Litania do NSPJ, w niedzielę o godz. 15:30 Koronka i Litania do NSPJ i o godz. 16:00 Msza św. we wtorek i w czwartek msza św. o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaLiturgia Dnia

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

O Kościół otwarty na wszystkich
Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Przejdź do paska narzędzi