Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019 r.

1. Dziś niedziela adoracyjna, a po południu Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 15:30 z kazaniem pasyjnym i Msza św. na mszy św. o godz. 16:00 Chrzest dziecka. Składka z niedzieli na cele diecezjalne a z gorzkich żali na dekorację i kwiaty do Bożego grobu.

2. W poniedziałek od godz.17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

5. W zakrystii lub na konto parafialne składamy ofiary na ogrodzenie cmentarza. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Anita Małecka, 2)Halina Krajka, 3)Małgorzata Lisak, 4)Aneta Dąbrowska, 5)Maria Domaradzka, 6)Marzena Ataman, 7)Zofia Kołodziej, 8)Bożena Stec, 9)Krystyna Szałęga, 10)Irena Barnat.

8. We czwartek 11.04.2019 r. w parafii spowiedź Wielkanocą od godz. 10:00 – 12:00, 15:00 – 16:30, 17:00 – 18:00. Zapraszam.

9. Za tydzień 14.04.2019 r. Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1. Dominik Czach syn Bogdana i Edyty, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Krasnem parafia Strażów z Eweliną Loret, córka Lesława i Wesławy, stan wolny, ur. w Rzeszowie i zamieszkała w Rzeszowie, parafia św. J.S. Pelczara. Zap. I
2. Bogdan Adam Lech syn Władysława i Jolanty, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Strażowie, parafia Strażów z Dominiką Bożeną Ruszel, stan wolny, córka Piotra i Bożeny, ur. w Rzeszowie, zam. w Kraczkowej, parafia Kraczkowa. Zap. I

11. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 18:00, od wtorku do soboty o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 

 

Share Button

Msze św. w parafii Strażów są sprawowane:

w niedzielę w czasie epidemii : o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 16:00.

w dni powszednie o godz. 18:00

Więcej osób w kościołach!

Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 17:40, w niedzielę o godz. 15:40.


Od 17 maja 2020 r. liczba uczestników w okresie epidemii (według nowych przepisów rządowych) na Mszy św. w naszym kościele wynosi 46 osób wewnątrz kościoła.
Pamiętajmy, że w świątyni mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki oraz zachować bezpieczną odległość 2 metrów. Na zewnątrz kościoła można się gromadzić według ustalonych norm zgromadzeń i włączyć się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2020 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: Za diakonów. Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli znakiem ożywiającym dla całego Kościoła.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie