Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 28.01.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 28.01.2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy 65 Światowy Dzień Trędowatych. Modlimy się za misjonarzy wśród trędowatych.

2. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Pasierb Emilii.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:00, spowiedź od godz. 8:00 – 9:00 i od godz. 16:00 – 17:00.

4. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na Klasztory Kontemplacyjne Diecezji. Msze święte o godz. 9:00 i 17:00. W piątek 2 lutego MB Gromnicznej o godz. 17:00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci komunijne przynoszą świece od chrztu. Liturgię rozpoczyna procesja i poświęcenia świec.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

6. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę z racji kolędy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Półtorakowie, 2)Dąbrowska Halina, 3)Bytnar Urszula, 4)Olszańska Magdalena, 5)Kopeć Lidia, 6)Anyszek Sandra, 7)Cynk Zofia, 8)Puziewicz Ewelina, 9)Stępień Agnieszka, 10)Bryła Franciszek.
Proszę też rodziców dzieci komunijnych w piątek 2 lutego po mszy św. wieczornej na rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękując rodzicom z kl. trzeciej równocześnie proszę o przygotowanie dekoracji na Wielkanoc: Ciemnica i Boży Grób.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w święto MB Gromnicznej 2.II. w piątek o godz. 9:00 i 17:00.

9. W pierwszą sobotę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych i składka na dzieła Radio Maryja i TV Trwam. W sobotę od godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, społeczne i rodzinne.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia

 Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi