Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

1. W środę święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

3. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Wojnar Heleny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Maria Kuńcio, 2)Stanisława Pieczek, 3)Beata Sajewicz, 4)Barbara Lichtblau, 5)Joanna Darłak, 6)Maria Laskowska, 7)Halina Kłęk, 8)Urszula Bryła, 9)Anna Walanin, 10)Teresa Białek.

5. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w sobotę o godz. 7:00, a po południu o godz. 14:00 w Domu Strażaka „opłatek” dla LSO Ministrantów, Scholi, Grup Modlitewnych. Zapraszamy.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi