Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

1. W środę święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

3. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Wojnar Heleny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Maria Kuńcio, 2)Stanisława Pieczek, 3)Beata Sajewicz, 4)Barbara Lichtblau, 5)Joanna Darłak, 6)Maria Laskowska, 7)Halina Kłęk, 8)Urszula Bryła, 9)Anna Walanin, 10)Teresa Białek.

5. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w sobotę o godz. 7:00, a po południu o godz. 14:00 w Domu Strażaka „opłatek” dla LSO Ministrantów, Scholi, Grup Modlitewnych. Zapraszamy.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi