Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017 r.

1. W środę święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

3. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Wojnar Heleny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Maria Kuńcio, 2)Stanisława Pieczek, 3)Beata Sajewicz, 4)Barbara Lichtblau, 5)Joanna Darłak, 6)Maria Laskowska, 7)Halina Kłęk, 8)Urszula Bryła, 9)Anna Walanin, 10)Teresa Białek.

5. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w sobotę o godz. 7:00, a po południu o godz. 14:00 w Domu Strażaka „opłatek” dla LSO Ministrantów, Scholi, Grup Modlitewnych. Zapraszamy.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi