Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017r.

1. Dziś po południu o godz. 15:30 Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu, z kazaniem pasyjnym i Msza św. Zapraszam. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

2. Jutro 20.03.br. Uroczystość Św. Józefa przeniesiona ze względu na dzisiejszą Niedzielę Wielkiego Postu. Zbiórka ministrantów i lektorów jutro po Mszy św. Przygotowanie ministrantów i lektorów do przeżycia Triduum Paschalnego.

3. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii.

4. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W tym tygodniu w piątek 24 marca w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne, (plan rekolekcji) min. jest wywieszony w gablotach, na stolikach za ławkami który można zabrać do domu, na stronie internetowej parafii www.parafia.strazow.pl Zapraszam.

 

 

6. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Anna Ryba, 2)Roman Kruczek, 3)Małgorzata Ciasnocha, 4)Katarzyna Kloc, 5)Jolanta Rożek, 6)Wiesława Płonka, 7)Agnieszka Ryś, 8)Sławomir Ślemp, 9)Mariola Mokrzycka, 10)Renata Koszela.

8. Są do nabycia baranki z Caritasu na stół wielkanocny w cenie 4 zł.Ofiara z baranków będzie przekazana do Caritas Diecezjalnego dla biednych i potrzebujących.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek, w środę o godz. 7:00 i 18:00.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com


Ograniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi