Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela Zwykła – 22.10.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela Zwykła – 22.10.2017r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. We wtorek po Mszy świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz. Na stolikach za ławkami są kartki wypominkowe na listopad, wypominki składamy w zakrystii pisząc datę modlitwy.

4. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Rzeszowskie towarzystwo pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej 26 października, w czwartek od godziny 9:00 będzie zbierało płody rolne przy drodze jako pomoc na potrzeby kuchni Albertyńskiej oraz schronisk dla kobiet w Racławówce i mężczyzn w Rzeszowie i Jaśle lub w domu po otrzymaniu uprzednio informacji.

6. Są do nabycia w zakrystii kalendarze rolnicze na 2018r. W formie książki w cenie 20 zł.

7. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej w salce katechetycznej.

8. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na remont dzwonnicy i bramy wejściowej.

9. W przyszłą niedzielę w kościołach konsekrowanych poza katedrą uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Zofia Żołnierczyk, 2)Krzysztofa Zawadzka, 3)Anna Ruszel, 4)Agnieszka Bujniewicz, 5)Zofia Wilk, 6)Anna Bednarska, 7)Jerzy Lis, 8)Czesława Szubart, 9)Jolanta Rałowska, 10)Maciej Rałowski.

11. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu o godz. 17:30 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:30 i Msza św. a na Mszy św. o godz. 16:00 Chrzest dziecka.

Relacja z Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parafii Strażów