Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 30.09.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 30.09.2018r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona na remont Diecezjalnego Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

2. Od jutra rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych o godz. 17:30 i Msza św. Zapraszam do odmawiania różańca dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci za udział w nabożeństwie otrzymują plansze ze znaczkami.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00; w pierwszą sobotę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, społeczne i rodzinne, Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła połączone z odmawianiem różańca o godz. 18:00. Zapraszam. Na procesję przynosimy lampiony.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Janac Liliana, 2)Józefczyk Magdalena, 3)Opalińska Wanda, 4)Zdeb Anna, 5)Świgoń Barbara, 6)Lew Irena, 7)Furman Justyna, 8)Furman Paweł, 9)Szozda Urszula, 10)Kuncio Maria, 11)Lichtblau Barbara, 12)Darłak Joanna, 13)Pieczek Stanisława, 14)Sajewicz Justyna.

6. Próba scholi we wtorek o godz. 17:00.

7. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:30, Msza św. o godz. 18:00,w poniedziałek, we wtorek, w środę, w piątek o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi