Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła – 13.09.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła – 13.09.2020r.

1. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W piątek święto św. Stanisława Kostki. O godz. 18:00 Msza św. i spotkanie dla klasy VIII w ramach przygotowania młodzieży z całej parafii do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Emilii Pasierb.

5. Za tydzień niedziela Środków Społecznego Przekazu. Składka do puszek na Radio Via, to też 3 niedziela miesiąca. Składka z Mszy św. na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. Dzisiaj 13 września po Mszy św. zbiórka do puszek na Ziemię Świętą. Została ona przeniesiona z Wielkiego Piątku ze względu na pandemię.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Bogusława Panek, 2)Urszula Wisz, 3)Bogusława Mazur, 4)Małgorzata Głowak, 5)Urszula Głowiak, 6)Anna Zdeb, 7)Grzegorz Morycz, 8)Bernadetta Boryczko, 9)Dorota Piotrowska, 10)Joana Wajda.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek
o godz. 7:00. W sobotę o godz. 16:00 Chrzest dziecka.

9. Trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny.

10. Akcja Katolicka naszej diecezji zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”. W naszej parafii od przyszłej niedzieli będzie można złożyć taki podpis, potrzebny jest pesel.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..

Przejdź do paska narzędzi