Ogłoszenia duszpasterskie 22 Niedziela zwykła – 28.08.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 22 Niedziela zwykła – 28.08.2016 r.

1. Rzeszowskie porozumienie na rzecz trzeźwości zaprasza na marsz na rzecz trzeźwości w poniedziałek, 29 sierpnia rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Krzyża o godz. 18:00.

2.  W czwartek, 1 września – 77 rocznica Wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę. Rozpoczynamy również nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek o godz. 8:00 rano. Codziennie pół godziny przed Mszą św. spowiedź dla dzieci i młodzieży. Pamiętajmy o dzieciach, młodzieży, nauczycielach i wychowawcach oraz o rodzicach.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Dla Intronizacji NSPJ w Parafii. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17:00. Pierwsza sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na Radio Maryja i TV Trwam oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Przynosimy lampiony. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych.

4. Bardzo proszę by uzupełnić członków róż różańcowych, gdy odchodzą do wieczności, nie wstydźmy się modlitwy różańcowej, nie mówmy że nie mamy czasu lub, że jeszcze nie w tej chwili bo dla Pana Jezusa, dla Matki Bożej zawsze powinniśmy znaleźć chwilę, bo dla wierzących w perspektywie życia wiecznego to jest najważniejsze. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Laskowskiej Władysławy.

5. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

6. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty od parafian na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Łuczyk Monika, 2)Michno Teresa, 3)Gunia Elżbieta, 4)Gunia Ewelina, 5)Ogonowski Adam, 6)Ataman Anna, 7)Wilczyńska Marta, 8)Rak Iwona, 9)Gientka Dariusz, 10)Rejman Anna.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek tylko rano o godz. 7:00, też rano 1 września o godz. 8:00 oraz w piątek i sobotę o godz. 7:00.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1.Bartłomiej Wróbel syn Andrzeja i Kazimiery Drewniak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Błażowej, Parafia Błażowa z Adrianną Agatą Czarnożycką, córka Roberta i Agaty Ciąpała, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. I

2.Łukasz Dec syn Adama i Grażyny, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Moniką Stanik córka Eugeniusza i Krystyny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia Rzeszów – Saletyni. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi