Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 16.08.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela zwykła – 16.08.2020r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii. Po mszach św. puszka Caritas na poszkodowanych w Bejrucie. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

2. W środę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Darłak Joanna, 2)Barbara Lichtblau, 3)Justyna Sajewicz, 4)Stanisława Pieczek, 5)Maria Kuńcio, 6)Urszula Szozda, 7)Barbara Świgoń, 8)Anna Zdeb, 9)Wanda Opalińska, 10)Liliana Janac.

6. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, wtorek i czwartek o godz. 7:00, w sobotę Chrzest dziecka.


Intencje mszalne 17.08 – 23.08.2020r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi